Zriadením osobného účtu získate hypotéku s lepším úrokom a teraz aj cestovné poistenie na rok zadarmo

csob

SPONZOROVANÝ ČLÁNOK

Mať zriadený osobný účet v banke je v súčasnosti samozrejmosť. Na výber je hneď niekoľko variantov, z ktorých si možno vybrať. ČSOB banka ponúka taktiež viacero alternatív, ktoré v sebe spájajú rôzne služby bankového ale aj nebankového sektora.

Klasické účty pre dospelých

Účet Pohoda zahŕňa štandardné bankové služby, ako je neobmedzený počet elektronických transakcií, internetbanking a smartbanking (spravovanie financií prostredníctvom telefónu) či povolené prečerpanie až do 6 000 eur a mnoho iného. Osobný účet tohto typu je základným variantom, ktorý pri vybavení online máte na polroka zadarmo.

Nadštandardom v cene účtu sú služby, medzi ktoré patrí možnosť získania hypotéky alebo spotrebného úveru s lepším úrokom. Počas dovolenkovej sezóny určite poteší i fakt, že k tomuto účtu patrí aj celoročné cestovné poistenie zadarmo a výhodnejšie sú aj výbery z bankomatov spriaznených bánk v zahraničí.

Prémiovou alternatívou je účet Extra Pohoda, ktorý v sebe zahŕňa všetky služby účtu Pohoda a aj mnoho ďalších výhod. S týmto účtom sa môžete napríklad pohybovať po všetkých krajinách Európskej únie a za výbery z bankomatov neplatíte nič. Navyše, k platobnej karte získavate cestovné poistenie bez poplatku. Samozrejmosťou je aj úrazové poistenie pre prípad smrti alebo trvalých následkov. To, že si môžete určiť vzhľad karty, je čerešničkou na torte k výhodám účtu.

Účet pre mladých nielen pre študentov

Ak máte viac ako osemnásť, ale neštudujete, máme pre vás výhody. Pokiaľ nemáte záujem o  klasický účet, v ponuke pre vás máme aj účet FUN, určený pre mladých vo veku 18 – 28 rokov. Mesačne za neho zaplatíte len 2,5 eura. Študenti majú tento účet bez poplatkov.

Študentský účet FUN v sebe zahŕňa základné služby, ako je inteligentné spravovanie financií, internetbanking, e-mailové upozornenia pri pohyboch na účte alebo výbery z bankomatov spriaznených bánk v zahraničí bez poplatku. K účtu je možné zriadiť aj povolené prečerpanie, ktoré je pri účte FUN so zvýhodneným úrokom alebo kreditnú kartu za výhodných podmienok.

SPONZOROVANÝ ČLÁNOK

Zhodnotenie
Hodnotenie užívateľov
3 based on 1 votes
URL

CFD ako pákové investičné nástroje a opcie zahŕňajú vysokú mieru rizika pre Váš kapitál, pretože ceny sa môžu pohybovať rýchlo proti Vám. Straty môžu dosiahnuť celkovú výšku prostriedkov na obchodnom účte. Tieto produkty nemusia byť vhodné pre všetkých investorov, preto sa uistite, že rozumiete riziku a vyhľadajte nezávislú radu.