• home1_slide1

  Starajte sa o svoje peniaze
  s rozumom

  Neváhajte sa na mňa obrátiť a uvidíte, že budete spokojní.

 • adults

  Vybavíme najvýhodnejšiu hypotéku

  Spolupracujeme so všetkými bankami

 • Trusted-Advice

  Investujte a
  sporte s nami

  Investujte a sporte s nami. Vyberte si zo širokého portfólia investičných možností presne podľa vašich požiadaviek.

Poistenie

Poistenie je produkt, ktorý má človeka ochrániť pred život a majetok ohrozujúcimi rizikami. V spolupráci s nami sa môžete spoľahnúť, že poistenie bude nastavené správne a bude naozaj chrániť len pred nebezpečnými rizikami. Poistenie totiž nie je nástroj na sporenie ani investovanie a preto má veľa ľudí bohužiaľ zlé skúsenosti s predajcami poistiek, pri ktorých prišli o veľké sumy peňazí. Toto pri nás nehrozí. Vždy budete vedieť za čo platíte a budete dokonale rozumieť tomu pred čím ste poistení. V rámci bezplatného poradenstva v oblasti poistenia pre vás zabezpečujeme:

 • Navrhnutie ideálnej poistnej ochrany vzhľadom na riziká a vaše finančné možnosti a požiadavky
 • Peverenie nastavenia vašich existujúcich poistných zmlúv
 • Asistenciu pri riešení poistných udalostí

V rámci neživotného poistenia pre vás vieme zabezpečiť výhodné cestovné poistenie, havarijné poistenie, povinné zmluvné poistenie, poistenie nehnuteľnosti a poistenie podnikateľských rizík.

CFD ako pákové investičné nástroje a opcie zahŕňajú vysokú mieru rizika pre Váš kapitál, pretože ceny sa môžu pohybovať rýchlo proti Vám. Straty môžu dosiahnuť celkovú výšku prostriedkov na obchodnom účte. Tieto produkty nemusia byť vhodné pre všetkých investorov, preto sa uistite, že rozumiete riziku a vyhľadajte nezávislú radu.