• home1_slide1

  Starajte sa o svoje peniaze
  s rozumom

  Neváhajte sa na mňa obrátiť a uvidíte, že budete spokojní.

 • adults

  Vybavíme najvýhodnejšiu hypotéku

  Spolupracujeme so všetkými bankami

 • Trusted-Advice

  Investujte a
  sporte s nami

  Investujte a sporte s nami. Vyberte si zo širokého portfólia investičných možností presne podľa vašich požiadaviek.

Obchodovanie na finančných trhoch

Aktívne obchodovanie na finančných trhoch je jednou z najťažších, ale takisto najzaujímavejších činností. Ten, kto to neskúsi, tak to nepochopí. Práve pri aktívnom spôsobe obchodovania je najdôležitejšie správne pochopenie investičného rizika a kontroly peňazí. Bez správne nastavených pravidiel nie je možné dlhodobo a stabilne profitovať. Naše služby sú určené primárne pre začínajúcich obchodníkov, ktorým sa budeme snažiť podať pomocnú ruku v ich začiatkoch a upozorniť ich na prípadné chyby, s ktorými sa stretáva každý začínajúci obchodník. Sami sme si tým prešli a práve určitá forma spolupráce vie v začiatkoch ušetriť nemalé množstvo peňazí. Sústredíme sa na:

 • Vymieňanie názorov na možný vývoj cien finančných nástrojov
 • Pomoc v nastavení pravidiel money-managementu
 • Odporúčanie vhodného typu brokerskej spoločnosti pre potreby klienta

Jedným z cieľov týchto služieb je takisto vytvorenie komunity úspešných obchodníkov, ktorí si na pravidelnej báze vymieňajú názory a informácie a navzájom si tak vlastne pomáhajú.

CFD ako pákové investičné nástroje a opcie zahŕňajú vysokú mieru rizika pre Váš kapitál, pretože ceny sa môžu pohybovať rýchlo proti Vám. Straty môžu dosiahnuť celkovú výšku prostriedkov na obchodnom účte. Tieto produkty nemusia byť vhodné pre všetkých investorov, preto sa uistite, že rozumiete riziku a vyhľadajte nezávislú radu.