Využite pôžičku na čokoľvek

senior-4561704_1920

Život nám do cesty stavia rôzne prekážky. Niektoré sa dajú vyriešiť s prehľadom, iné sú o čosi komplikovanejšie. A ako sa hovorí, keď sa nejedná o život, tak v skutočnosti nejde o nič.

Mnohí ľudia riešia otázku nedostatku peňazí. Každému jednému sa môže stať, že nám nebudú postačovať peniaze, prípadne sa môžete vyhádzať zo svojich finančných rezerv. Čo v takom prípade, ak máte problém, ktorý je spojený s financiami? V takomto prípade je ideálnym riešením využiť pôžičku na čokoľvek z banky.

 

Pôžička na čokoľvek bez dokladovania účelu

 

Pôžička na čokoľvek je vhodná na akékoľvek použite. To znamená, že banka vám požičia peniaze a vy nemusíte nijako dokladovať účel, na ktorý požičanú sumu použijete. To, čo budete potrebovať alebo budete chcieť, tak si môžete za peniaze z pôžičky na čokoľvek kúpiť.

Napríklad si môžete kúpiť vysnívané auto, zaplatiť vysokoškolské štúdium, kúpiť letnú či zimnú dovolenku, prípadne si zaobstarať nejaký spotrebný tovar, ako napríklad novú chladničku či sedaciu súpravu. Možností je mnoho, výber je na vás.

 

Kto všetko môže získať pôžičku na čokoľvek z banky?

 

Každá banka má individuálne podmienky pre získanie pôžičky na čokoľvek. Existujú však jednotné pravidlá, ktoré musí spĺňať každý žiadateľ o pôžičku v akejkoľvek banke. Sú nimi:

  • Plnoletosť – žiadateľ o pôžičku musí mať vek minimálne 18 rokov
  • Trvalý pobyt na SR – žiadateľ o pôžičku musí mať trvalý pobyt na území Slovenskej republiky
  • Trvalý zdroj príjmu – žiadateľ musí mať zdroj príjmu

 

Aké zdroje príjmu sa akceptujú pri pôžičke na čokoľvek? U žiadateľa sa akceptuje príjem, ktorý zarobí ako:

  • zamestnanec pracujúci na Slovensku – ktorý pracuje minimálne 3 mesiace
  • zamestnanec pracujúci v zahraničí, ktorý pracuje minimálne 6 mesiacov
  • podnikateľ alebo živnostník
  • dôchodca – ktorý poberá starobný, invalidný, vdovský alebo výsluhový dôchodok
  • iné príjmy – napríklad materský, prípadne rodičovský príspevok

 

Pôžičku na čokoľvek vybavíte aj cez internet

 

Pôžičku na čokoľvek vybavíte jednoducho a rýchlo, v ktorejkoľvek banke. Na vybavenie vám bude stačí len občiansky preukaz. Vybaviť ju však môžete aj z pohodlia domova. A nielen to. Vybavíte ju z akéhokoľvek miesta, kde máte prístup na internet, dokonca i z mobilného telefónu.

Pôžička na čokoľvek sa dá vybaviť priamo z Internet bakingu v danej banke, kde máte svoj osobný účet alebo aj priamo cez mobilnú aplikáciu. Každá z možností má svoje výhody, ktoré sú rôzne, v závislosti od danej banky.

Takáto pôžička sa dá vybaviť online cez internet jednoducho a rýchlo, pretože mnohé banky ponúkajú svojim klientom už predschválené pôžičky či úvery. To znamená, že úver či pôžička je danému klientovi už schválená a keď klient požiada o túto pôžičku, banka mu ju poskytne. Samozrejme je nutné dodržať určité podmienky a požiadavky banky.

CFD ako pákové investičné nástroje a opcie zahŕňajú vysokú mieru rizika pre Váš kapitál, pretože ceny sa môžu pohybovať rýchlo proti Vám. Straty môžu dosiahnuť celkovú výšku prostriedkov na obchodnom účte. Tieto produkty nemusia byť vhodné pre všetkých investorov, preto sa uistite, že rozumiete riziku a vyhľadajte nezávislú radu.